MOBİLYA ÜRETİM SİSTEMLERİ | Depo Otomasyon Çözümleri

MOBİLYA ÜRETİM SİSTEMLERİ | Depo Otomasyon Çözümleri

Depo Otomasyon Çözümleri

Deponuz, stoğunuz en önemli gücünüz. Ama bu gücünüzü ne kadar yönetebiliyorsunuz? Ne kadar iyi biliyorsunuz? Muhasebe programınızdaki envanteriniz, gerçek stokla ne kadar örtüşüyor?

İşler bir şekilde yürürken, çok fazla önemsemediğimiz, sorun olarak görmediğimiz bu konu; aslında en büyük gücümüzü de elimizden alıyor.Deposu, stoku bir şirketin en temel kaynağıdır, bu kaynağı iyi yöneten bir sisteminiz yoksa geminiz hep su alır.

MR Mobile Depo otomasyonu deponuzu sistematik hale getiriyor, NETSİS programınız ile entegre bir şekilde, sipariş alma metodunuzu da profesyonel hale getiriyor Artık deponuzu yönetebileceksiniz.

MR Mobile, hızı ve güvenliği birleştirir ve bu iki kavrama odaklanır. Hem hataya müsaade etmeyen bir sistem, hem de çok hızlı bir depo sirkülasyonu oluşturabilmek mümkündür.

Seri Numaralı Ürün Takibi, FlFO Takibi, Adresleme Özelliği, Lot/Parti takip, Değişken ürün niteliklerine göre takip, Garanti Süresi Takibi gibi özellikleri barındıran desco depo raporlamalarıyla da size tüm şirketinizin depo, sipariş, stok sirkülasyonunuzu tek bir sayfada okuyabilme ve yönetebilme gücü veriyor.

Gerçek FIFO (ilk giren, ilk çıkar) uygulaması ile depoda süresi geçmiş ürün maliyetinizi en aza indiren MR Mobile birçok yönden kazandırıyor.

BAŞLICA ÖZELLİKLERİ

Terminal Yazılımı herhangi bir ara birime ihtiyaç duymadan ihtiyacı olan tüm kartları NETSİS’den alır. –

Aktarımlar Direkt olarak NETSIS’e yapabilirsiniz.

Müşteri barkodu ile çalışabilirsiniz.

Tüm Modüller Yetkilendirilmiştir.

Birden Fazla Birim ile Çalışabilme

İrsaliye Oluşturma

Hızlı Sipariş Toplama

Kullanıcı sadece Barkod ve miktar Girerek Kullanır. Başka hiç birşey girmesine gerek yoktur. Bu Sistem uygular ve geri kalan tüm işlemleri MR Mobile Yapar.

Bu yüzden kullanımı kolaydır.

Satın alma şartları ile Tam Uyumluluk Göstermektedir.

Windows tabanlı tüm terminallerde ya da cep bilgisayarlarında çalışabilme özlelliği .Symbol, Motorola, Mobile Compia M3, Datalogic, Casio, HP Asus, Toshiba gibi tüm El Terminali ve PDA’ lar ile Uyumludur.

Yazılım Offline değil Online çalışmaktadır.

Online sistemden Depo stok Sorgulayabilme özelliği ve Rezerve Stok Miktarını Görebilme özelliği